samsung galaxy s24 telefon

samsung galaxy s24 telefon

Çeşitli, iPhone'un rakibi Samsung Galaxy S24'ün fiyatı ve özellikleri

samsung galaxy s24 telefon samsung galaxy s24 telefon


 Samsung Galaxy S24 telefon, iPhone'un rakibi olan Samsung Galaxy S24 telefonun fiyatını ve özelliklerini araştırıyor çünkü bu telefon, modern teknoloji ile çalışan ve farklı bir tasarıma sahip en son telefonlardan biri olarak kabul ediliyor. Samsung'un performansta öne çıkan ve piyasadaki iPhone telefonlarla rekabet eden yeni bir telefon kalitesi sunduğu biliniyor ve bugün bu telefonun özellikleri ve fiyatı hakkında daha fazla ayrıntı hakkında sizi aşağıdaki satırlarda tanıyacağız. bizi takip edin.


 Samsung Galaxy S24 telefonun özellikleri


 Eşsiz bir Samsung Galaxy S24 tasarımına ve çekici bir görünüme sahip olan telefon, geniş ekran özelliğine sahip ve 6.7 inç boyutunda, Dynamic Amoled teknolojisine ek olarak QHD çözünürlükte ve bu size net ve farklı bir görüntü garanti ediyor. resim.


 Exynos 2200 gibi yeni nesil bir işlemci teknolojisine ek olarak 12 GB'a varan belleğe sahip olan telefon, bu özelliği sayesinde geniş alanı ile uygulama ve oyunlara harika yanıt vererek telefonun fark yaratan bir şekilde çalışmasını sağlıyor.


 Telefon kamerasında ise telefoto kameranın yanı sıra 108 megapiksel ana kamera ve geniş açılı kamera yer alıyor.Telefonda güvenlik özelliğinin yanı sıra ekranda parmak izi sensörü de bulunuyor. Telefonu daha fazla tutmak için toza ve suya dayanıklılık özelliği de barındırıyor.Ayrıca telefonun daha uzun pil ömrü için 5000 mAh pili bulunuyor.


 Samsung Galaxy S24 telefonun fiyatı


 Benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlayacak en iyi telefonlardan biri olarak kabul edilen yeni Samsung Galaxy S24 telefon, fotoğrafçılık konusunda size benzersiz bir deneyim ve güçlü performans sunacak ve ihtiyacınız olan her şeyi bu seçkin telefonda bulacaksınız. .


 Telefonun Mısır pazarındaki fiyatı 36 bin Mısır lirası iken, Suudi Arabistan Krallığı'ndaki telefonun fiyatı 4 bin 500 Suudi Arabistan riyali.


 Samsung Galaxy S24 telefonun özellikleri


 Bu telefon, çekici ve zarif tasarımının yanı sıra üstün performans, yenilikçi ve harika teknolojiler ile karakterize edildiğinden ve ayrıca renkleri farklı bir şekilde görüntüleyen yüksek kaliteli bir ekrana sahip olduğundan, bu telefon Samsung tarafından sunulan en son sürümlerden biridir. yol ve size harika ve keyifli bir izleme sağlar.

تعليقاتحجم الخط
+
16
-
تباعد السطور
+
2
-