PUBG Mobile'ın ünlü Battle Royale oyununun Android versiyonu

PUBG Mobile'ın ünlü Battle Royale oyununun Android versiyonu

PUBG Mobile'ın ünlü Battle Royale oyununun Android versiyonu


PUBG Mobile oyununun en son versiyonu olan ünlü Kings oyununu indirin ve indirin


 Android cihazlar için PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS'un uluslararası versiyonudur.  Bu sürümde, Google veya Facebook kimlik bilgilerinizle kolayca giriş yapabilirsiniz.  Ancak bunu yapmak istemiyorsanız misafir olarak (hesap oluşturmadan) oynayabilirsiniz.


 PUBG MOBILE'da tipik bir battle royale bulacaksınız.  Başka bir deyişle, kendinizi 100 oyuncunun savaştığı ve yalnızca bir oyuncunun canlı çıktığı kapalı bir alanda bulacaksınız.  Sona ulaşma şansınız varsa adayı ziyaret edin ve bulabileceğiniz en iyi ekipman ve silahları toplayın.  Ve bunu çabuk yapsan iyi olur çünkü oyun alanı zamanla küçülmeye devam ediyor.


 PC versiyonunda bulunan tüm unsurların bu mobil versiyonda da mevcut olduğunu göreceksiniz.  Kontroller, etkileşimli öğelerin ve özelliklerin geri kalanı gibi dokunmatik ekranlara mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır.  Burada binalara erişebilir, araç kullanabilir, dürbün kullanabilir, ilk yardım çantalarını bulabilir, duvarlara tırmanabilir, vb.


 Ayar seçenekleri aracılığıyla, grafikleri akıllı telefonunuzun özelliklerine göre değiştirebilir ve uyarlayabilirsiniz.  Bu sayede cihazınız ne kadar güçlü olursa oyunun grafikleri de o kadar iyi olur.  Ayrıca, hem ayaklarınızın üzerinde hareket ederken hem de aracınızı sürerken kontrolleri özelleştirebilirsiniz.


 PUBG MOBILE, PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS'un bir uyarlamasıdır.  Tıpkı orijinal oyunda olduğu gibi, burada birkaç oyun modunun keyfini çıkarabilirsiniz: tekli mod, ikili mod veya grup modu.  Arkadaşlarınızla oynamayı seçerseniz, akıllı telefonunuzun mikrofonu aracılığıyla onlarla konuşabilirsiniz


pubg mobile direk indir

z. 

pubg mobile direk indir


تعليقاتحجم الخط
+
16
-
تباعد السطور
+
2
-