Rusya Dünya Kupası'ndaki hatalar tekrarlanmıyor

Rusya Dünya Kupası'ndaki hatalar tekrarlanmıyor

 Rusya Dünya Kupası'ndaki hatalar tekrarlanmıyor

Rusya Dünya Kupası'ndaki hatalar tekrarlanmıyor


Doha.

Senegal antrenörü Aliu Cissé, ülkesinin 20 Kasım - 18 Aralık tarihleri arasında planlanan FIFA Dünya Kupası Katar 2022'de oynamaya hazır olduğunu doğrulayıp Senegal'in Dünya Kupası'ndaki hedefinin grup sahnesine geçip doğrudan eleme maçlarına geçmek olduğuna işaret etti.

Cissé, FIFA'nın web sitesine verdiği ifadede şunları söyledi: Senegal'in Dünya Kupası'nda konuşması çok deneyimli. FIFA Dünya Kupası Katar 2022 deneyim gerektiriyor. Ayrıca, Rusya 2018'nin son sürümünde yaptığımız hatalarda Katar Dünya Kupası'nda bunları tekrarlamak için yer yok, ancak deneyim hakkında konuştuğumuzda insanlar bunun sadece sahada veya spor tarafında olduğunu düşünüyorlar, Ancak bu, Senegalese Futbol Federasyonu, sporcular veya Senegal Eyaleti temsilcilerinin genel olarak bu dünya finalleri için gereken şartları sağlamak üzere çalıştığı organizasyonel yönü de içeriyor.

Afrika futbolunun takipçilerinin Cameroon'un turnuvada oynamaya en güçlü ve hazır olduğunu belirttiğini belirten bakan, beş Afrika takımının Dünya Kupası'na hazır olduğu ve dünya finallerinde başarılı olma şansına sahip olacağına odaklandığını da sözlerine ekledi. biz de gerektiği gibi ve birçok bilgelik hazırlamamız gerekiyor ve isteklerimiz değişmedi, yani hepsiyle uğraşmak.

Senegalese takımı, ülkenin ilk ev sahibi, Ekvadorian ve Hollandalı aday grubu kapsamında Dünya Kupası'nda oynuyor. Cissé, 2018 Dünya Rusya Kupası'nda dört yıl geçtikten sonra kart sayısı nedeniyle takımın ortadan kaldırıldığı turnuva sayılarını kabul etmenin zor olduğunu söyledi. Afrika Kupası'nda daha fazla deneyim kazanmış, Afrika kıtasındaki en iyi takım olmak ve oyuncular, en iyi kulüplerde daha fazla deneyim kazandılar ve son dört yıl içinde çok önemli birçok istasyonda yaşadılar. Senegal antrenörü, Dünya Kupası'nda kadroya gelince çok fazla uyumadığını doğruladı. Oyuncuların daha iyi hazır olmak için geçmişte yaptıkları büyük çalışmaları çok sevdi. Bu da onun seçeneklerini artırıyor, aynı zamanda rekabetin yoğunluğunu da artırıyor. ve oyuncularla bir toplantı yapacak

تعليقاتحجم الخط
+
16
-
تباعد السطور
+
2
-