WhatsApp'tan yeni özellik: Telefona gerek kalmayacak!

WhatsApp'tan yeni özellik: Telefona gerek kalmayacak!

 WhatsApp, 2 milyar aktif kullanıcısıyla dünyanın en büyük mesajlaşma ağına sahip ve son zamanlarda Telegram gibi mesajlaşma uygulamalarına kullanıcı kaybetmeye başladı.

whatsapp


YENİ ÖZELLİK KEŞFEDİLDİ

Son olarak, mesaj düzenleme mesajları, tarihe göre arama ve çevrimiçi durum bilgilerini gizleme gibi popüler ve popüler güncellemeler vardır.

WhatsApp Beta v2.22.21.5 ve v2.22.21.6 beta sürümlerinde yeni bir özellik keşfedildi. WhatsApp uygulaması yıllardır tabletlerde kullanılamıyor.

Wabetainfo web sitesine göre, yeni bir güncelleme sayesinde artık WhatsApp'ı SIM kart takılı olmadan kullanmak mümkün. Arkadaş Modu olarak da bilinen yeni özellik, Android tabletlerde ikincil WhatsApp hesaplarının kullanılmasına izin verecek.

TABLETE NASIL YÜKLENECEK?

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra uygulama, telefonlardan ve tabletlerden toplamda dört cihaza kadar kullanılabilir. Ancak, telefonunuz ve tabletiniz arasında mesajları senkronize etmek için aktif bir internet bağlantınızın olması gerekir.

WhatsApp'ı tablette kullanmak çok kolaydır. Yeni güncellemenin gelmesiyle tek yapmanız gereken Android tabletinizde yüklü olan WhatsApp uygulamasından Ayarlar'a gitmek, "Bağlı Cihazlar"a dokunmak ve QR kodunu taramak.
حجم الخط
+
16
-
تباعد السطور
+
2
-