WhatsApp'ta ekran görüntüsü çekenlere kötü

WhatsApp'ta ekran görüntüsü çekenlere kötü


WhatsApp'ta ekran görüntüsü çekenlere kötü haber

whatsapp


WhatsApp üç yeni özelliği kullanıcılarına sunmayı beklerken yeni bir özellik ekleyeceğini duyurdu. Uygulama yöneticileri uygulamada güvenliği sağlamak için gönderilen fotoğrafları veya mesajları bir kez görüntüler. görüntünün yakalanmasını engeller. Güncelleme: Cum 12 WhatsApp gibi yeni gizlilik özellikleri kendi kendini imha eden zamanlı mesajlar uçtan uca şifreli yedeklemeler iki adımlı doğrulama istenmeyen sohbetleri engelleme ve bildirme yeteneği güvenlik sağlar. uygulamaya eklendi.


WhatsApp uygulamaya 3 yeni özellik ekledi. Bu özellikler gruplardan sessizce ayrılmayı çevrimiçi olduğunuzda sizi kimlerin görebileceğini seçmeyi ve mesajların ekran görüntülerini görüntülemeyi içerir. Engellendi olarak listelendi.


İşte WHATSAPP'ın yeni özellikleri:

1- Bir gruptan sessizce ayrılma: Bu özellik grup üyeleri fark etmeden bir gruptan gizlice çıkmanızı sağlar. Bu özellik ile bir gruptan ayrılırken tüm gruba değil sadece yöneticiye bilgi verilecektir. Özelliğin bu aydan itibaren tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.


2- Çevrimiçi olarak kimlerin görebileceğini seçin: Çevrimiçiyse kullanıcıyı çevrimiçi olarak kimlerin görebileceğini seçin. Özelliğin bu ay tüm kullanıcılara sunulacağı söyleniyor. Tamamlandı.


3- Bir Kez Görüntüle Mesajlarının Ekran Görüntülerini Engelleyin: Kalıcı dijital kayıt gerektirmeyen fotoğraf veya medya paylaşımı için Bir Kez Görüntüleme özelliği vardır. Bu veriler Ekran görüntülerinin engelleneceği bildiriliyor. İddiaya göre bu özellik şu anda beta aşamasında.


تعليقاتحجم الخط
+
16
-
تباعد السطور
+
2
-