Oğuzhan Koç: Masa düzenini kurmaya geldik

Oğuzhan Koç: Masa düzenini kurmaya geldik

Oğuzhan Koç: Masa düzenini kurmaya geldik

a1


Yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç 26 Ağustos'ta nikah masasına oturacak. Bir gün önce Oğuzhan Koç Arnavutköy'ün ocakbaşından çıkarken görüldü. geçmiş gün Kendisi ve Demet Özdemir'in düğünlerini yapacakları yeri ziyaret etmelerinden ve son sayıyı kontrol etmelerinden bahseden Koç son olarak Ankara'da yağmur nedeniyle verdiği konserden de bahsediyor.


Demet Özdemir Oğuzhan Koç'un 14 Şubat Sevgililer Günü teklifini kabul ediyor! Cevap zaten verilmiş. Çift iki hafta önce nişanlandı. Özdemir daha önce Koçi ile olan ilişkisinden bahsetmişti. Birbirimizle çok şanslıyız. İkimiz de çok mutluyuz. "Kendimi çok şanslı hissediyorum" dedi.


"GELİNLİK HAYALİ KURMAMIŞTIM"


Tabii ki düğün provasını yapacağım ama ona yarım gün ayıramam. İstediğimi elde etmek için bütün gün prova yapmam gerektiğini söyledi.


Demet Özdemir hayalinin özel bir şey olmadığını söyledi 15 yaşımdan beri çalışıyorum. Asla bir sosyete gelinliği ya da başka bir şey hayal etmediğimi fark ettim. Bu yüzden kesin bir şey söyleyemem.


DÜĞÜN TARİHİNİ AÇIKLADI


Oğuzhan Koç geçtiğimiz haftalarda Gayrettepe'de bir restorandan çıkarken kameralara yakalandı. Çift ilk kez basın mensuplarıyla konuşarak düğün tarihini açıkladı 26 Ağustos'ta sürprizimizi yapalım ve açıklayalım. İstanbul'da evleneceğimizin müjdesini verdi. Nişanlı çift kalabalık bir düğün yapmak istediklerini henüz karar veremediğimizi ama güzel bir yer seçeceğimizi söyleyerek dile getirdi.

a2


"HERKES ÇOK DİKKAT ETSİN"


Özdemir'in Koç'a Hollywood yıldızlarının gözdesi olan ve şu anda fiyatı 1 milyon lirayı aşan saati vermesi sorulduğunda güzel oyuncu birlikte izleyeceğimiz cevabını verdi.


تعليقاتحجم الخط
+
16
-
تباعد السطور
+
2
-