Milli futbolcu Yusuf Yazıcı Serie A'ya transfer oldu

Milli futbolcu Yusuf Yazıcı Serie A'ya transfer oldu

 

yosf

Milli futbolcu Yusuf Yazıcı Serie A'ya transfer oldu

Geçen sezon kiralık olarak CSKA Moskova'nın satın alma opsiyonunu kullandıktan sonra Lille'e dönen Yusuf Yazıcı'nın yeni adresi belli oldu.

Herkesi ters köşe yaptı

CSKA Moskova ve Lille Yusuf Yazıcı'nın ifadesi üzerine uzun süre görüştüler ancak anlaşmaya varamadılar. Oyuncunun menajeri Fulham ve Nottingham Forest ile bağlantıları olduğunu söyledi ancak Yusuf'un en ciddi talipinin tamamen farklı bir takım olduğu ortaya çıktı. çıktı.

Yeni rotası Serie A

İtalyan medya kaynaklarına göre Jusuf Yazic yeni sezonda Serie A forması giymeye hazırlanıyor. Boots'ta birçok web sitesi milli futbol takımımızın Salernitana'ya taşınacağını söylemeye başladı.

Önerilen Haber

Morgan de Sanctis işi bitiriyor

Kaynaklara göre İtalya'nın sportif direktörü Morgan De Sanctis Yusuf Yazıcı için Lille ile temasa geçmeye devam ediyor. Akşam'a göre devrin sevk mi yoksa kiralama yoluyla mı olacağına dair bir bilgi yok. Anlaşmanın yakın olduğu söyleniyor.

Trabzonspor da pay alacak

Lille'in Yusuf Yazıcı'ya referansını göndermek istediği biliniyor ancak Salernitana ülkemizden bir futbolcudan referans alırsa Trabzonspor da alacak. Hepimizin bildiği gibi Trabzonspor Yusuf Yazıcı'yı 175 milyon euro'ya Fransız ekibine sattı ve sözleşme imzaladı. Bir sonraki satışa %20 hisse maddesi 

ekledi.yosf


تعليقاتحجم الخط
+
16
-
تباعد السطور
+
2
-