Milyoner imparatorluğu Özil.. şık bir oyuncu ve birinci sınıf bir iş adamı

Milyoner imparatorluğu Özil.. şık bir oyuncu ve birinci sınıf bir iş adamı

 Milyoner imparatorluğu Özil.. şık bir oyuncu ve birinci sınıf bir iş adamı

Milyoner imparatorluğu Özil.. şık bir oyuncu ve birinci sınıf bir iş adamı


 33 yaşındaki eski Real Madrid oyuncusu Fenerbahçe formasıyla ikinci sezonuna girerken Mesut Özil, futboldaki başarılı kariyerinin son aşamasına başladı.


 2014 dünya şampiyonu "Mannchevt" taburu eşliğinde, iş alanlarına yaptığı yatırımları çeşitlendirerek, geleceğini futboldan uzak tutmak için bir iş imparatorluğu kurmayı başardı.


 Kripto para birimi, spor giyim, kahve dükkanları ve e-spor, Özil'in en iyi kariyer yıllarında yeşil dikdörtgen üzerinde gösterdiği yaratıcılığın yanı sıra ticari ilgi alanlarıdır.


 marka


 İlk profesyonel futbolcu olma yolunda ilerleyen Mesut Özil, kendi ayakkabı markası "M10"u piyasaya sürüyor. 30 ile 270 Euro arasında değişen ayakkabı.


 Ayakkabılar, ilk yılında bir milyon avrodan fazla ciroya sahip olan kendi giyim markası "M10" u geliştirmesinin ardından geldi, ayrıca Almanya'nın Düsseldorf şehrinde bulunan bir espor takımına sahip ve bazı büyük gayrimenkul yatırımları yaptı ve Meksika Ligi'nde Nikaza ekibinin sahiplerinden biri ve burada Amerikalı aktris Eva Longoria ve model Kate Upton ile kulüpte bir grup hisse satın aldı. Özil, Londra ve Dubai'de çalışan ve Asya ve Orta Doğu'da pazarlamaya odaklanan Amerikalı Alina, Alisa ve Nasiha Khan tarafından kurulan bir makyaj şirketi olan CTZN'de hisse sahibi olarak kozmetik dünyasına da girdi.


 Meslektaşlarınızla ve kripto para birimiyle çalışın


 Eski Arsenal takım arkadaşı Matteo Flamini, eski Arsenal fizyoterapistleri Gary ve Londra merkezli Colin Lewin ile birlikte bir sağlıklı yaşam merkezi kuran Özil, eski meslektaşlarıyla iş yapmak için yatırım yapmaktan çekinmiyor.


 Eski kraliyet oyuncusunun dünyaya girdiği bir dönemde, bu yıl yapılması planlanan Dünya Kupası'ndan önce Katar'da "39 Steps Cafe" adlı kafesinin bir şubesini açacağı için kafeler dünyasına da yatırım yapmaya hevesliydi. Almanya'daki dijital para birimlerinin, 2022'de olduğu gibi, kripto para biriminin NFT olarak adlandırılan gün ışığını görmesini umuyor. dünya topu


 Özil tartışmayı yeniden gündeme getirdi... Yerine tuhaf bir davranışla karar verilmesini reddetti


 Hayır kurumu


 Özil, 2010'dan bu yana, dünya çapında yoksul hasta çocuklar için hayati önem taşıyan operasyonların finanse edilmesine yardımcı olmak için Alman yardım kuruluşu “Big Shui” ile birlikte çalışıyor ve bu konuda menajeri Erkut Söğüt, (The Sun) ile önceki bir röportajda şunları söyledi: “Özil Her yıl milyonlar bağışlıyor. Çok paylaşırsanız çok kazanırsınız diye düşünüyor, bu onun zihniyeti."

تعليقاتحجم الخط
+
16
-
تباعد السطور
+
2
-