Olympiakos - Anadolu Efes: 74 -77 MAÇ SONUCU - ÖZET

Olympiakos - Anadolu Efes: 74 -77 MAÇ SONUCU - ÖZET

 

Olympiakos - Anadolu Efes: 74 -77 MAÇ SONUCU - ÖZET

Son dört Türk Hava Yolları Euroleague, son saniye mesi bir sepet ile Anadolu Efes Olympiakos 77-74 Rum temsilcisine yendi ve Dünya Kupası finallerine ilerleme.


   Olympiacos, Belgrad, Sırbistan'ın başkenti Stark Stadı'nda yarı finalde oynanan Georgios Bartzukas yönetiminde altında;  fincan, Dorsey, Papanicolaou, Vezenkov ve üst beş ile Güz.  Yönetim Ergin Ataman altında Anadolu Efes, diğer taraftan, ilk beş Larkin mesi, Anderson, Moorman ve PLEISS ile söz aldı.


   Sadece 2 İlk 5 dakika içinde kullanılan 8 çekim skor olabilir Anadolu Efes, sen Olympiakos üstünlüğü 12 ile yapıldı pota altında Olympiakos düşmesinden ve oyunun ilk zaman aşımı bu etkili oyun için bir çare bulmak mümkün değil.  14-18: 5. Anadolu Efes, 3 sayı çizgisinin arkasından darbeler puanla rekor düz, periyot geride 45 saniye kala 11-0 bir seri yakalayarak inisiyatif.  diğer dönemlerde 7-0 serisi ile bu serisine karşılık olarak, Olympiakos önde 21-18, ilk periyodu kapattı.


   saldırgan oyun etkili Larkin ilk sepetleri ve mesi ile tekrar skorda bir ortak süredir Olympiakos 7 sayıya, Anadolu Efes artan karşılıklı basketlerle başladı ve oldu ikinci dönemde,.  İlk yarı Olympiakos 43-42 üstünlüğüyle sona erdi.


   Üçüncü çeyreğin başında hızlı Anadolu Efes olun ve bir dizi yakalandı 9-2 ve döneminden kalan 6:47 ile 6 noktadan ağlara yolladı: 45-51.  Bir süre çift haneli rakamlara kurşun artırılması, Anadolu Efes bu dönemin ikinci yarısında saldırı Olympiakos için bir çare bulmak mümkün değil.  63-66: Buna rağmen, takım maçın son dönemde 3 puan önünde İstanbul'u gitti.


   Oyunun son dönem karşılıklı basketlerle serbest bırakıldı iken, 74-74 eşitlik katılımıyla 19 saniye girdi.  74-77: son topu, ikinci son sepeti ile finale Anadolu Mesi Efes kullanma.


تعليقاتحجم الخط
+
16
-
تباعد السطور
+
2
-