Haya' portalı Dünya Kupası taraftarlarının yolunu açıyor

Haya' portalı Dünya Kupası taraftarlarının yolunu açıyor

'Haya' portalı Dünya Kupası taraftarlarının yolunu açıyor

fifa 2022


   Teslimat ve Miras Yüksek Komitesi, Katar'ın ev sahipliğinde 21 Kasım - 18 Aralık 2022 tarihleri ​​arasında düzenlenecek olan Katar 2022 FIFA Dünya Kupası için resmi ikamet platformu ve Haya Kartı ile ilgili son gelişmeleri açıkladı. Yerel basın ve sosyal ağlar, Teslimat ve Miras Yüksek Komitesi bünyesindeki Haya platformunun genel müdürü Saeed Al Kuwari ve Yüksek Komite bünyesindeki Konut Departmanı genel müdürü Omar Al Jaber'in huzurunda Four Seasons Hotel'de Teslimat ve Miras.

   "Haya Card", Katar Devleti'ne tek giriş izni olduğu için, Katar'daki tüm yerli ve yerleşik taraftarlar ile ülke dışından gelen taraftarlar için turnuva boyunca zorunlu olacak. Turnuva süresi boyunca ülkeden dijital "Haya Card" sahipleri ile sınırlı olacaktır.  Maç günü Katar'a giriş izni Ülke dışından gelen ve turnuva süresince Katar'da ikamet etmeyen tüm bilet sahipleri, Katar'a geldikleri andan itibaren 48 saat süreyle giriş izni alırlar.

   Dünya Kupası maçlarına katılan tüm yerel ve uluslararası taraftarların bir Haya geçişi için başvurmaları gerekecek ve tüm uluslararası taraftarların da Katar'a girmek ve stadyumlardaki maçlara katılmak için biletlerini satın aldıktan sonra konaklama yerlerini ayırtmaları gerekecek.

   Halk ayrıca metro, otobüs ve taksiler de dahil olmak üzere ücretsiz toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilir.

   Teslimat ve Miras Yüksek Komitesi'nde Haya Platformu İcra Direktörü Saeed Al-Kuwari şunları söyledi: "Haya Card" fikri, Katar tarafından düzenlenen turnuvalar aracılığıyla "FAN ID" fikrinden ödünç alındı, ve birçok hizmeti içerecek şekilde geliştirilmiştir ve Dünya Kupası sırasında ülkeye giriş ve çıkış yapan tek ülke portalını temsil eder.  İki şart gerekiyor: Birincisi bilet almak, ikincisi konaklamanın rezerve edilmesini sağlamak, vatandaşlar ve sakinleri ise sadece maç bileti numarası, TC kimlik numarası ve doğum tarihini girerek "Hayya" almak. kart."


   Haya Card'ın dijital bir kart olduğunu ve kart başvurusunda bulunup onay aldıktan sonra, ülkeye giriş ve çıkış için bir lisans olacağı için taraftarın ihtiyaç duyduğu tüm avantajlardan turnuva boyunca yararlanabileceğinizi belirtti. ayrıca tüm ücretsiz ulaşım hizmetlerini sağlayan stadyumlar, biletiniz hakkında bilgi, Katar seyahatinizi planlama ve Katar'daki turistik yerlere giriş ve gelecekte birçok avantaj.

تعليقاتحجم الخط
+
16
-
تباعد السطور
+
2
-