Polis soruşturma açtı ve Ronaldo'nun krizi hakkında yorum yaptı

Polis soruşturma açtı ve Ronaldo'nun krizi hakkında yorum yaptı

 Polis soruşturma açtı ve Ronaldo'nun krizi hakkında yorum yaptı

Polis soruşturma açtı ve Ronaldo'nun krizi hakkında yorum yaptı


 İngiliz polisi, Cristiano Ronaldo'nun Manchester United-Everton maçında genç bir taraftarın telefonunu kırması olayıyla ilgili soruşturma başlattı.


 Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo, İngiltere Premier Ligi'nde Cumartesi günü Everton'da mağlup olduğu Manchester United maçının ardından taraftarı taşıyan telefona vurduğu için özür dilemişti.


 Sosyal medyadaki fotoğraflar, dünyanın en iyi beş oyuncusunun Goodison Park'ın yeşil dikdörtgeninden çıkarken kendisini filme çeken bir hayranının eline vurduğunu gösterdi.


 Polis soruşturması


 Liverpool polisi, davayla ilgili soruşturma başlattığını ve durumu ortaya çıkarmak için Everton kulüp yönetimiyle işbirliği yaptıklarını açıklayınca dava ağırlaştı.


 Bir polis açıklamasında, "Maç sırasında bir saldırı olayının rapor edilmesinin ardından Manchester United FC ve Everton FC ile koordinasyon halindeyiz. Rapor, maçın bitiminden sonra oyunculardan biri tarafından bir çocuğun saldırıya uğradığını gösteriyor."


 Açıklamada, "Soruşturmalar devam ediyor ve yetkililer güvenlik kameralarını incelemek ve bir suç olup olmadığını belirlemek için tanıklarla kapsamlı soruşturmalar yürütmek için şu anda Everton Futbol Kulübü ile işbirliği yapıyor."


 Liverpool polisi, olayın bir video klibinin sosyal medyada yayılmasının ardından tanıkların ifadelerini dinledi.


 Ronaldo'nun özür dilemesi


 Ronaldo olayla ilgili olarak, "Şu anda karşı karşıya olduğumuz gibi zor anlarda duygularla başa çıkmak asla kolay değil" dedi.


 Bir Instagram gönderisinde, "Kızgınlığım için özür dilerim ve bu taraftarı sportmenlik ve adil oyunun öneminin bir kanıtı olarak Old Trafford'da bir maç izlemeye davet etmek istiyorum" dedi.

تعليقاتحجم الخط
+
16
-
تباعد السطور
+
2
-